PureVPN VPN Software for Mac

PureVPN VPN Software for Mac

Szybkie i wieloplatformowe surfowanie po sieci VPN

PureVPN to wieloplatformowe rozwiązanie Virtual Private Network (VPN) dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem w Internecie, tych, które chcą ominąć ograniczenia geograficzne lub takich, które po prostu chcą mieć prywatną sieć do przesyłania danych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Działa na różnych platformach
  • Szybkie prędkości surfowania
  • Wiele serwerów
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Darmowa wersja ograniczona do 3 dni użytkowania
  • Brak dodatków w wersji na komputery Mac

Bardzo dobry
8

PureVPN to wieloplatformowe rozwiązanie Virtual Private Network (VPN) dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem w Internecie, tych, które chcą ominąć ograniczenia geograficzne lub takich, które po prostu chcą mieć prywatną sieć do przesyłania danych.

Szybko z ogromnym wyborem serwerów

PureVPN jest szczególnie odpowiedni dla każdego , kto jest zaniepokojony bezpieczeństwem podczas łączenia się z publicznymi hotspotami WiFi na laptopach lub urządzeniach mobilnych, oraz tymi, którzy chcą oglądać takie witryny, jak Netflix i Hulu, które są zablokowane w ich regionie.

Proces instalacji PureVPN jest dość prosty i po zainstalowaniu okno dialogowe połączenia jest bardzo przejrzyste. PureVPN jest bardzo łatwy w użyciu po zainstalowaniu i możesz używać jednego konta z maksymalnie pięcioma urządzeniami w wersji darmowej i płatnej, ale darmowa wersja jest ograniczona do 3 dni użytkowania.

Jeśli zmagasz się z konkretną platformą, istnieje kilka przydatnych samouczków dla każdego z nich plus całodobowa pomoc techniczna online, jeśli utkniesz. Konfiguracja jest prosta, a PureVPN automatycznie wybierze najszybszy serwer dla twojej lokalizacji , zwykle najbliższy Tobie. Możesz ręcznie wybrać serwer, a nawet miasto, z którego chcesz połączyć serwer proxy z listy rozwijanej.

Twój nowy adres IP jest wyraźnie wyświetlany wraz z wykorzystaniem przepustowości. Możesz również wybrać konkretnie, co chcesz używać PureVPN do oglądania wideo, anonimowego przeglądania itp., A PureVPN dostosuje ustawienia serwera i wybór, aby przyspieszyć działanie. Możesz wybrać poziom szyfrowania dla przeglądania prywatnego i zresetować VPN, jeśli połączenie spadnie.

PureVPN ma ogromną sieć ponad 450 serwerów w prawie 90 krajach, co oznacza, że ​​zawsze powinieneś być w stanie znaleźć niezawodne, szybkie połączenie, które czasami może stanowić problem z dostawcami VPN. Możesz sprawdzić na stronie internetowej dewelopera pełną listę krajów objętych programem i istnieje przydatny wskaźnik stanu, który wskazuje, czy serwery działają, czy nie. Nie ma również ograniczeń przepustowości przepustowości , więc jeśli twój ISP ogranicza twoje użycie, PureVPN może je ominąć.

PureVPN obsługuje również Split Tunneling , umożliwiając identyfikację przeglądarek lub programów do szyfrowania. Na przykład, jeśli chcesz zastosować ustawienia szyfrowania w jednej przeglądarce tylko do bankowości, możesz to zrobić, nie wpływając na inne przeglądarki, z których korzystasz. Jeśli chodzi o stopień bezpieczeństwa, twórca twierdzi, że PureVPN używa "złożonych protokołów", a w szczególności 256-bitowego szyfrowania.

Istnieje również wsparcie dla open source VPN protokołu OpenVPN, jeśli chcesz z niego korzystać. Nie powinno być rzeczywistej potrzeby korzystania z niego, ponieważ PureVPN oferuje tak wiele serwerów o wysokim poziomie szyfrowania.

Dodatki nie są dostępne w wersji na komputery Mac

W odróżnieniu od wersji Windows, w wersji dla komputerów Mac nie ma dostępnych dodatków rozszerzających funkcjonalność PureVPN. Na przykład nie ma funkcji dodawania SmartDNS, która zapewnia bardziej stabilne i niezawodne przesyłanie strumieniowe wideo. Jednak przesyłanie strumieniowe wideo jest na ogół bardzo niezawodne i stabilne bez potrzeby. Prędkości surfowania za pomocą PureVPN są zaskakująco szybkie. Zazwyczaj opóźnienie lub spowolnienie z VPN, ale PureVPN pozwala na surfowanie prawie tak szybko, jak przy użyciu bezpośredniego połączenia. Wersja PureVPN dla komputerów Mac nie zawiera również dodatku Kill Switch do natychmiastowego przycinania połączeń.

Podobnie jak w wersji dla systemu Windows, zawiera ona automatyczne połączenie w przypadku zerwanych połączeń, zaporę sieciową NAT w celu ochrony przed złośliwymi witrynami i bezpieczną funkcją DNS.

Szybka i niezawodna sieć VPN

Ogólnie rzecz biorąc, PureVPN oferuje szybki i wygodny sposób ochrony swojej tożsamości online lub odblokowywania witryn w Twoim regionie.

Najczęściej pobierane VPN na mac

PureVPN VPN Software for Mac

Download

PureVPN VPN Software for Mac 5.3.0

Opinie użytkowników o PureVPN VPN Software for Mac

Sponsorowany×